Rozë

54 vjeçarja që po u bën konkurrencë modeleve të reja-FOTO

Autori: Gazeta inFokus 13:37 | 02 December 2019

Njihet për stili dhe format seksi trupore.Aktorja e njohur, Elizabeth Hurley, ani pse 54 vjeçe po u bën konkurrencë modeleve të reja, .

Ajo është aktive në rrjete sociale, aty ku publikon shpesh fotografi me të cilat rrëmben vëmendjen e ndjekësve e mediave.Hurley pozon joshëse në bikini e në disa raste e veshur me shumë stil.

Të tjera