Rozë

52 vjeçare, por nudo është më seksi se…(Foto)

Autori: Gazeta inFokus 10:26 | 04 May 2017

Aktorja e famshme hollivudiane, Monica Bellucci kohën e fundit ka shtuar provokimet.

Bellucci ka pozuar gjysëm e zhveshur duke ngritur në këtë mënyrë provokime.

Kujtojmë faktin se kjo nuk është hera e parë që 52- vjeçarja tregon më shumë se që duhet.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Nis bashkëpunimi serioz dhe strategjik midis Comodita dhe JYSK International

Të tjera