Rozë

50-vjeçarja Jennifer Lopez zbulon gjoksin dhe kofshët 2 metra (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 16:02 | 21 September 2019

Në vitin 2000 Jennifer Lopez veshi fustanin jeshil të ‘Versace’ në çmimet “Grammy”. Fustani i saj u bë viral dhe çdo femër ishte e çmendur pas asaj veshje. Dhe 19 vite më vonë J.LO veshi një version të atij fustani, këtë herë në sfilatën e ‘Versace’.

50-vjeçarja i la të gjithë me gojë hapur, kur u shfaq në pasarelë me fustanin ikonik. Padyshim që ylli ishte magjike. Fustani i ri i modernizuar ka vetëm pak ndryshim nga origjinal.

Fustani nuk është vetëm një nga veshjet më ikonike të J.LO, por edhe të Donatella Versace, duke e ndihmuar të rriste famën e markës.

Të tjera