Lifestyle

50 mijë paund nata/ Dalin pamjet nga banjat e famshme të VIP-ve (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 11:11 | 13 January 2020

Dalin pamjet nga banjat më të famshme në Instagram, aty ku VIP-at nga mbarë bota bëjnë fotot madhështore.

Sipas mediave të huaja, më e shtrenjta ndodhet në Maldive dhe ka një pamje mahnitëse. Por, për të qëndruar në këtë hotel dhe për të realizuar foton magjike nga kjo banjë e hapur, duhet të paguash 50 mijë paund në natë.

Por, duket se yjet nuk e kanë aspak problem një gjë të tillë, mjaftojnë të shijojnë luksin dhe të bëjnë foton perfekte.

Të tjera