Auto&Tech

5 faqe ku mund ta krijoni ueb-faqen tuaj falas (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 14:56 | 12 May 2017
Shumica e bizneseve tani kanë ueb-faqen e tyre, por krijimi i saj mund të kushtojë shtrenjtë.

Megjithatë, ka shumë faqe ku me anë të tyre ju mund ta krijoni uebin tuaj shumë lehtë dhe falas.

Më poshtë mund t’i shihni listën me 5 faqet më të mira për krijimin e ueb-faqes falas,

www.wix.com

wix

www.000webhost.com

hos

www.x10Hosting.com

hosting

www.weebly.com

weebly

www.awardspace.com

aaawww

Etiketa:
Gazetaria Digjitale – Profesioni i së ardhmës

Të tjera