Lajme

Autori: Gazeta inFokus 15:50 | 12 May 2017

Nënkryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Dardan Sejdiu, përmes një statusi në “facebook” e ka uruar tashmë ish-deputeten e kësaj partie, Puhie Demaku për suksese tutje.

Molliqaj ka thënë e ka quajtur Demakun si person pozitiv dhe fitimtare në çdo betejë, transmeton infokusi.com

Puhie Demaku para disa orësh ka dhënë dorëheqje nga pozita e deputetes nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, lexo këtu

Më poshtë mund të shikoni postimin e plotë të Sejdiut:

Rëndësia e shkathtësive kompjuterike për studime

Të tjera