Lajme

420 raste aktive me COVID-19 në vend

Autori: Gazeta inFokus 07:11 | 14 November 2021

Sipas të dhënave nga Ministria e Shëndetësisë edhe 420 raste janë aktive me koronavirus në vend.

Gjatë 24 orëve të kaluara Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka raportuar një viktimë, shtatë raste të reja dhe 13 pacientë të shëruar.

Të tjera