Lajme

41 raste aktive me COVID-19

Autori: Gazeta inFokus 07:37 | 27 September 2022

Sipas të dhënave nga Ministria e Shëndetësisë edhe 41 raste janë aktive me koronavirus në vend.

Gjatë 24 orëve të kaluara Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike nuk ka raportuar për viktima, teksa është regjistuar veç një rast infektimi me COVID-19 dhe janë shëruar shtatë pacientë.

Etiketa:

Të tjera