Lajme

40-vjeçari humbë jetën, goditet me veturë

Autori: Gazeta inFokus 19:25 | 02 December 2023

Rreth orës 17:30, në aksin rrugor “Cërrik-Belsh” të Shqipërisë, automjeti me drejtues shtetasin B. C., 49 vjeç, banues në Belsh ka përplasur motoçikletën me drejtues shtetasin S. T., rreth 40 vjeç, banues në Belsh.

Si pasojë e aksidentit, shtetasi S. T., ka humbur jetën në vendngjarje, shkruan Top Channel.

Ndërkaq, drejtuesi i automjetit është ndaluar në ambientet e Policisë, me qëllim kryerjen e veprimeve të mëtejshme procedurale.

-Advertisement-

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Studio MASTER në UNI, Merr Diplomë dhe lejeqëndrim t’përhershëm në GJERMANI

Të tjera