Lajme

4 të lënduar në Vushtrri

Autori: Gazeta inFokus 11:42 | 01 May 2017

Policia e Kosovës ka njoftuar se 4 persona kanë marrë lëndime trupore në një aksident trafiku në mes dy veturave  ne Vushtrri.

Të lënduarit tri femra dhe një mashkull janë dërguar për trajtim mjekësor në QKUK, transmeton Infokusi.com

Njësit policore janë duke hetuar rastin./INFOKUSI

Artmotion platforma më e pasur sportive në shqiptari

Të tjera