Rozë

38-vjeçare kapet mat me të dashurin biznesmen (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 13:42 | 14 February 2020

Ata ishin në qendër të vëmendjes për shkak të një romance të mundshme. E miliarderja Paris Hilton konfirmoi lidhjen e saj me biznesmenin, Carter Reum, teksa u panë bashkë pak para Shën Valentinit.

38-vjeçarja bionde është kapur mat në aeroportin e Beverly Hills, duke u puthur me partnerin e saj të ri. Carter shihet teksa mban për dore Paris, e në një moment ai vendos njërën dorë te barku i saj.

Dy të dashuruarit janë veshur të dy shumë sportiv dhe shfaqen mjaft të qeshur e të dashuruar me njëri-tjetrin.

Të tjera