Lajme

363 raste aktive me COVID-19

Autori: Gazeta inFokus 06:44 | 10 May 2022

Sipas të dhënave nga Ministria e Shëndetësisë edhe 363 raste janë aktive me koronavirus në vend.

Gjatë 24 orëve të kaluara Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka raportuar dy raste të reja dhe 29 pacientë të pacientë të shëruar.

Të tjera