Lajme

350 raste aktive me koronavirus

Autori: Gazeta inFokus 07:04 | 29 December 2021

350 raste janë aktive me COVID-19 në Kosovë.

Ndërkohë në 24 orët e fundit, u regjistruan 15 raste të reja dhe asnjë vdekje, njofton MSh.

Sa i përket vaksinimit, mbi 1.6 milionë ka shkuar numri i dozave të administruara.

Të tjera