Lajme

349 raste aktive me COVID-19 në Kosovë

Autori: Gazeta inFokus 07:29 | 27 December 2021

Ministria e Shëndetësisë në të dhënat e fundit ka njoftuar se janë 349 raste aktive me koronavirus në vend.

Kurse një person ka vdekur dhe katër të tjerë janë shëruar

Ndërsa nga 2 mijë e 430 testime, kanë rezultuar 12 persona pozitiv me virusin korona.

Të tjera