Lajme

321 raste aktive me koronavirus

Autori: Gazeta inFokus 06:56 | 24 December 2021

321 raste janë aktive me COVID-19 në Kosovë.

Ndërkohë, gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë, u regjstruan katër raste pozitive dhe asnjë vdekje, njofton MSh.

Dy mijë e gjashtë persona u vaksinuan kundër koronavirusit brenda 24 orëve.

Të tjera