Rozë

2Ton publikon shtëpinë dhe veturën luksoze

Autori: Gazeta inFokus 17:34 | 04 October 2021

2Ton është ndër këngëtarët më të pëlqyer nga publiku.

Ai ka pasur një sezonë tejet të ngarkuar me koncerte, gjë e cila duket se ka përfituar mjaftueshëm

Përmes një imazhi në Instagram ai pozoi pranë shtëpisë dhe veturës luksoze.

“I bekuar, faleminderit Zot”, shkroi ai krahas imazhit.

Të tjera