Rozë

200 mijë euro në muaj, sportistja ruse kërkohet për eskortë luksi (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 15:34 | 22 May 2020

Daria Klishina, atletja e mirënjohur ruse, e cila fitoi medaljen e argjendtë në Botërorin e Atletikës në kërcim së gjati në vitin 2017, ka zbuluar një prapaskenë vërtetë shumë interesante të jetës së saj.

“Më kanë ofruar të bëj eskortën e luksit, propozimi më ka ardhur në Instagram rreth 6 muaj më parë, nga një person i panjohur që më ka ofruar një shumë të lartë, plot 200 mijë euro në muaj”, theksoi Daria Klishina, e cila njihet një fizik të jashtëzakonshëm dhe një trup superseksi.

Të tjera