Sport

20-vjeçari i Manchester Unitedit realizon gol të ‘çmendur’ në stilin gërshërë  

Autori: Gazeta inFokus 21:21 | 08 December 2021

Manchester Unitedi dhe Young Boysi po luajnë momentalisht në kuadër të xhiros së fundit të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Old Trafford’, skuadra e Manchester Unitedit ka kaluar në avantazh në minutën e 9’.

Golin për ‘Djajtë e Kuq’ e ka realizuar sulmuesi i ri anglez, Mason Greenwood, i cili shënoi gërshërë./Gazeta inFokus/

Të tjera