Rozë

’14 vite bashkë’, Daut Haradinaj bëhet romantik pozon i lumtur pranë Lolës

Autori: Gazeta inFokus 20:10 | 15 October 2020

Daut Haradinaj dhe bashkëshortja e tij, Lola sot festojnë 14 vjetorin që nga njohja me njëri-tjetrin.

Ishte, anëtari i AAK-së i cili ka publikuar një imazh në faqen e tij në ‘Facebook‘ me gruan, shkruan GazetaBlic.

’14 vite bashkë!’, ka shkruar në fotografi.

14 vite bashkë!

Posted by Daut Haradinaj on Thursday, October 15, 2020

Të tjera