Lajme

14 raste pozitive dhe asnjë vdekje nga Covid-19

Autori: Gazeta inFokus 15:13 | 26 July 2021

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar të dhënat e fundit me Covid-19.

Në 24 orëshin nga 2.406 testime, janë shënuar 14 raste pozitive, ndërsa asnjë vdekje.

Ministria gjithashtu ka bërë të ditur se janë dhënë 393 doza të vaksinës kundër Covid-19.

Postimi i plotë:

 

Të tjera