Lajme

106 raste aktive me Covid-19 në Kosovë

Autori: Gazeta inFokus 07:47 | 15 July 2021

Në 24 orët e fundit kanë rezultuar pozitivë me Covid 12 persona si dhe nuk është shënuar asnjë rast i vdekjes.

Në këtë interval kohor gjithashtu janë shëruar 14 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 105.509.
Në total numri i rasteve aktive është 106.

Të tjera