Rozë

10 fotot superseksi te Tika Camaj

Autori: Gazeta inFokus 23:48 | 11 January 2020

Modelja Tika Camaj ka realizuar disa foto të reja kohëve të fundit.

Ajo për momentin është e zënë me disa fotosesione të reja që është duke i realizuar në brigjet e Amerikës së mesme.

E modelja dhe bukuroshja shqiptare nga Mali i Zi ka treguar se ky vit do të jetë një vit plot risi nga ana e saj.

Në fotot e saj të fundit, Tika ka treguar pos aseteve të saj kryesore si gjoksin, edhe të pasmet e saj seksi.

Për më shumë, foto flasin vetë.

Të tjera