Fun & Video

10 fotot që duhet t’i shihni dy herë, ose më shumë!

Autori: Gazeta inFokus 11:19 | 06 January 2022

Ndonjëherë nuk mund t’u besosh syve. Për shembull, kur shikoni këto foto, të cilat janë bërë në momentin e duhur.

1. Uji është aq i pastër sa ju e shihni dy herë për ta besuar.

2. Një surprizë e papritur në klinikën e një dentisti

3. Shaka e perspektivës: qeni duket si një përbindësh i madh.

4. E kam parë tri herë dhe jam ende e tmerruar

5. Shikoni më nga afër modelin e flokëve të kësaj vajze.

6. Thjesht një iluzion optik argëtues në Paris.

7.Kjo duket e rrezikshme në fillim, por në fakt është një hekurudhë lodër.

8. Thjesht një iluzion i bërë me çelësa gjashtëkëndor.

9. Shpresojmë që askush mos të zhytet me kokë aty

10. Nuk është pikturë, është pasqyrë

Të tjera