Lajme

1 mijë e 895 raste aktive me COVID-19

Autori: Gazeta inFokus 08:38 | 06 October 2021

1 mijë e 895 është numri i rasteve aktive me koronavirus në Kosovë.

Ndërkohë, gjatë 24 orëve të fundit u regjistruan dy vdekje dhe 38 raste të reja, njofton MSH.

img src=”https://gazetainfokus.com/wp-content/uploads/2021/10/244367918_2105044522986457_1923050331225466505_n-300×300.png” alt=”” width=”300″ height=”300″ class=”alignnone size-medium wp-image-1327745″ />

Etiketa:

Të tjera