Lajme

1 mijë e 569 gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

Autori: Gazeta inFokus 09:49 | 08 May 2022

1 mijë e 569 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë.

Gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 16 aksidente me të lënduar dhe 22 me dëme materiale.

Ndryshe, në 24 orëshin e fundit janë arrestuar 25 persona  dhe 15 janë dërguar në mbajtje.

Të tjera