Sport

⚽️Zidane i përgjigjet pyetjes nëse edicionin tjetër do të jetë trajner i Realit

Autori: Gazeta inFokus 17:11 | 01 May 2017

Zinedine Zidane ka refuzuar të tregoji nëse do të jetë në bankinën e Real Madridit edhe për edicionin tjetër.

Francezi në konferencën për shtyp para ndeshjes së parë gjysmëfinale ndaj Atletico Madridit, ka thënë se askush nuk e di se çfarë mund të sjellë e ardhmja.

“Unë përgjigjem vetëm në mënyrën time. Tani jam i fokusuar vetëm të ndeshja e nesërme. Se çfarë do të ndodh në të ardhmen, askush nuk e di”, është përgjigjur trajneri i Realit.

E ardhmja e Zidanes së fundi është vënë në pikëpyetje, në rast se Reali dështon në La Liga dhe në Ligën e Kampionëve.

42,000,000 € u paguan për 11 vjet për demet e shkaktuara nga automjetet e pasiguruara

Të tjera