Sport

⚽️Zidane bën një ndryshim të madh në formacion për sfidën me Atleticon (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 10:50 | 01 May 2017
Isco do të luajë nga minuta e parë ndaj Atletico Madridit.

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka vendosur ta inkuadrojë Iscon nga fillimi në gjysmëfinalen e parë të Ligës së Kampionëve.

Ai ka treguar formë të jashtëzakonshme në paraqitjet e fundit dhe mendohet që mund t’i shërbejë shumë mesfushës në sfidën delikate ndaj “Los Colchoneros”, përcjellë “Lajmi.net”.

Kujtojmë që Isco nuk luajti për asnjë minutë në sfidën ndaj Valencias të shtunën. 

14935813170188

 

Ajka e ajkave e super javës sportive në Artmotion me El Clasico

Të tjera