Sport

⚽️Zbulohen pamje të reja të përleshjes së tmerrshme para ndeshjes Atletico-Real (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 18:43 | 11 May 2017
Janë zbuluar pamje të reja të përleshjes së tmerrshme mes tifozëve të Atletico Madridit dhe Real Madridit, para gjysmëfinales së djeshme.

 

Vip Card e Petrol Company ofron tri herë zbritje

Të tjera