Sport

⚽️Ronaldo befason gjyqtarin, ja çfarë e pyeti pas pjesës së parë kundër Atletico Madridit (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 11:34 | 03 May 2017
Cristiano Ronaldo e pyeti gjyqtarin Martin Atkinson nëse goli i tij i parë ndaj Atletico Madridit ishte realizuar në pozitë jashtë loje.
Por, anglezi iu përgjigj duke thënë se nuk e ka parë dhe nuk është përgjegjësi e tij.

 

Agon Gashi në mesin e 100 Liderëve të Rinj Global: Përzgjedhet në gjeneratën e vitit 2023 nga Forumin Ekonomik Botëror…

Të tjera