Sport

⚽️Reali publikon listën për Celta Vigon, mungon ylli skuadrës (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 13:33 | 17 May 2017

Skuadra e Real Madridit ka publikuar listën e futbollistëve për ndeshjen e sotshme kundër Celta Vigon, shkruan IndeksOnline.

Në rast të fitores sonte ekipi i Zinedine Zidanes iu afrohet titullit, ndërsa lista e publikuar nga francezi nuk do t’iu pëlqej tifozëve të James Rodriguezit.

Kolumbiani nuk është ftuar fare për këtë duel, dhe kjo jep një sinjal se ai është afër largimit nga “Santiago Bernabeu”.

 

Etiketa:
Rritje e frikshme e kërkesave për kompensim të dëmeve të lehta

Të tjera