Sport

⚽️Pensionohet nga futbolli, ndryshim i madh në trupin e ish sulmuesit të Milanit (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 14:34 | 11 May 2017
Jose Mari ka pësuar një ndryshim drastik.

Prej 2013, ai është përkushtuar maksimalisht në palestër dhe rezultatet kanë qenë me të vërtetë mahnitëse.

Ish-sulmuesi i Milanit, Jose Mari ka pësuar një ndryshim drastik që prej momentit që vari këpucët në gozhdë.

Jose Mari zhvilloi 52 ndeshje me kuqezinjtë, por edhe pas largimit nga Milano, ai vazhdoi karrierën në La Liga me Sevilla-n, Atletico Madrid dhe Villarreal.

 

Etiketa:
Përtej ZBRITJEVE në Viva Fresh Store!

Të tjera