Sport

⚽️Morata nuk ia dha dorën pas zëvendësimit, ja reagimi i Zidane

Autori: Gazeta inFokus 15:54 | 16 May 2017
Zinedine Zidane mohon problemet me Alvaro Moratan.

I pyetur në konferencën për shtyp për gjestin e spanjollit, i cili nuk ia dha dorën pas zëvendësimit me Sevillan, francezi u përgjigj shkurtimisht.

“Alvaro nuk ishte i zemëruar me mua. Ishte i zemëruar me diçka tjetër. Ajo mbetet mes meje dhe atij”, deklaroi Zidane.

Gjithsesi, Morata nuk e ka fshehur kurrë që nuk është i kënaqur me minutazhën te Reali.

Për këtë arsye, ai është pranë largimit nga “Santiago Bernabeu”.

Formula 1 vjen në Artmotion më “i çmendur” se kurrë

Të tjera