Sport

⚽️Largohet De Gea, Mourinho gjen super zëvendësimin e tij (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 17:56 | 15 May 2017
Jose Mourinho synon të përforcohet nga ish skuadra e tij, Inter.

Inter dhe portieri Samir Handanovic, mund të ndahen në fund të sezonit.

Mediet në Itali raportojnë se Manchester United synon transferimin e portierit slloven të Interit, si zëvendësues i David De Gea.

Manchester United është në finale të Europa League, dhe në rast triumfi siguron Ligën e Kampionëve, dhe ky mund të jetë shkas që Handanovic t’i thotë po ofertës së tyre.

 

Etiketa:
Barazo faturën në Meridian Express dhe dhuro për fëmijët SOS Fshatrave

Të tjera