Sport

⚽️Lajmi i fundit: Xherdan Shaqirit i ndodhi diçka e keqe sot (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 17:28 | 15 May 2017

Xherdan Shaqiri është futur në formacionin e dështakëve të javës në Premierligë

Bashkë me Xherdan Shaqirin në këtë formacion janë edhe lojtarët si Mahrez, Negredo  Lingard Jones etj.

Kjo nuk është hera e parë që Xherdan Shaqiri është pjesë e formacionit të dështakeve në Premier Ligën angleze shkruan GazetaBlic.com

Etiketa:
UNICEF-i dhe Devolli Corporation bashkojnë forcat për fëmijët dhe të rinjtë

Të tjera