Sport

⚽️Lajm fantastik për Real Madridin para ndeshjes me Sevillan (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 16:35 | 13 May 2017
Pepe dhe Raphael Varane janë të gatshëm për lojë për Real Madridin në ndeshjen e ardhshme ndaj Sevillas.

 

Etiketa:
Artmotion platforma më e pasur sportive në shqiptari

Të tjera