Sport

⚽️La Liga zbulon orarin, ja kur do të luajnë Barcelona dhe Real Madrid (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 11:53 | 12 May 2017
Pas një kohe të gjatë, Barcelona e Real Madrid do të luajnë në të njëjtin orar nga ora 20:00 në xhiron e ardhshme të La Ligës.

 

42,000,000 € u paguan për 11 vjet për demet e shkaktuara nga automjetet e pasiguruara

Të tjera