Sport

⚽️Katalanasit sulmojnë ashpër Real Madrid-in: Kjo ndeshje është e kurdisur (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 13:16 | 27 April 2017

Real Madrid akuzohet ashpër nga e përditshmja sportive katalane “Sport”.

E përditshmja sportive katalane “Sport” dyshon se ndeshja e xhiros së fundit në La Liga mes Malaga dhe Real Madrid mund të kurdiset.

Kjo, për të favorizuar ekipin madrilen në garë për titull të kampionit.

-Advertisement-

Trajneri i Malagas, ish futbollist i Real Madridit, Michel ka pranuar se dëshiron që Real Madrid të shpallet kampion.

Andaj, “Sport” shkruan se kjo mund të ndikojë në rezultatin e duelit të skuadrave në xhiron e fundit të La Ligës.

 

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera