Sport

⚽️Juventus – Real Madrid, befasi nga Iniesta

Autori: Gazeta inFokus 15:03 | 12 May 2017

Andres Iniesta me deklaratë të madhe për finalen e Ligës së Kampionëve mes Juventusit dhe Real Madridit.

Andres Iniesta mendon se Juventus dhe Real Madrid me mëritë janë kualifikuar në finale të Ligës së Kampionëve.

“Madrid dhe Juve janë finalistët me mëritë në Ligën e Kampionëve, por unë e kam humbur interesimin për këtë ndeshje pasi nuk do të luajë finalen”, ka deklaruar Iniesta, përcjell “lajmi.net”.

Finalja do të zhvillohet më 3 qershor në Cardiff.

Etiketa:
Përfshirja në aktivitetet ekstrakurrikulare

Të tjera