Sport

⚽️Jese zbulon planin e tij anti-Barcelonë, duke ndihmuar Real Madridin

Autori: Gazeta inFokus 14:43 | 12 May 2017
Sulmuesi i Las Palmas, Jese dëshiron t’i ndihmojë Real Madridit në garë për titull në La Liga.

Sulmuesi i Las Palmas, Jese ka kërcënuar Barcelonën.

Ai ka thënë se dëshiron t’i shënojë gjigantit katalan në ndeshjen e ardhshme duke i ndihmuar ish ekipit të tij, Real Madrid, në garë për titull në La Liga.

“Dua t’i shënoj Barcelonës dhe t’ia jap titullin Real Madridit, nuk dua të gënjej”, deklaroi ai për “Sportium”, përcjell “lajmi.net”.

“Objektivi im është të luaj mirë dhe t’i shënoj gol çdo kundërshtari”, theksoi Jese.

Përfshirja në aktivitetet ekstrakurrikulare

Të tjera