Sport

⚽️“Gianluca di Marzio” konfirmon klubin e ri të Pepes (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 14:08 | 13 May 2017
Pepe do të transferohet në Serie A.

Pepe do të transferohet në Inter.

Mbrojtësi ka hyrë në muajt e fundit të kontratës në Real Madrid dhe do të largohet nga Santiago Bernabeu, gjatë afatit kalimtar të verës.

“Gianluca di Marzio” ka konfirmuar se mbrojtësi portugez është afër kalimit në Giuseppe Meazza, përcjell “lajmi.net”.

Për finalizimin e marrëveshjes pritet aprovimi përfundimtar nga pronarët e klubit italian. /Lajmi.net/

 

Etiketa:
Artmotion platforma më e pasur sportive në shqiptari

Të tjera