Sport

⚽️Formacionet e mundshme: Real-Atletico

Autori: Gazeta inFokus 10:28 | 02 May 2017

Real Madrid do të takohen sonte në kuadër të ndeshjes së parë të gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve.

E përditshmja sportive “Sport” ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave.

Zinedine Zidane nuk do të mund të llogaritë te Pepe, Gareth Bale, Fabio Coentrao ndërsa rikthehet Raphael Varane, transmeton Telegrafi.

Në anën tjetër, trajneri Diego Simeone nuk do t’i ketë në dispozicion dy mbrojtësit e krahut Juanfran dhe Sime Vrsaljko.

Kujtojmë se takimi pritet të filloj në ora 20:45 dhe zhvillohet në stadiumin Santiago Bernabeu.

Ajka e ajkave e super javës sportive në Artmotion me El Clasico

Të tjera