Sport

⚽️Dëshironi të fitoni sot në bastore, atëherë provoni këto lojë

Autori: Gazeta inFokus 16:04 | 27 April 2017

Infokusi.com ju sjell disa parashikime nga ndeshjet që zhvillohen sot. Ndeshjet nuk janë të sigurta por sipas disa analizave.

Manchester City -:- Manchester United  gg

Sevilla -:- Celta Vigo  1

-Advertisement-

Athletic Bilbao -:- Real Betis  1

Alaves -:- Eibar  x2

Anderlecht -:- Sporting Charleroi  1

Vendsyssel FF -:- FC Koebenhavn  x2

Ju duhet ti përzgjedhni ndeshjet të cilat besoni se mund të jenë më të sigurta jo ti luani të gjitha që janë të postuar në portal sepse në futboll asgjë nuk është e sigurt. Suksese. /Infokusi.comAnëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Intervistë: Dr. Gorazd Konjanovski – Klinika Zhan Mitrev ka luajtur një rol kyç në vendosjen e themeleve në kardiokirurgji dhe…

Të tjera