Sport

⚽️Arsenal dhe Man Utd në garë të ngushtë për mbrojtësin me vlerë 56 milion funta

Autori: Gazeta inFokus 17:16 | 13 May 2017

Arsenali dhe Man United i kan hyrë një gare të ngushtë për mbrojtësin e Atletico Madrid, Jose Maria Gimenez.

Mbrojtësi urugujan mund të largohet nëse klubet paguajn klauzolën e lirimit prej 56 milionë funtave.

22-vjeçari ka impresionuar gjatë kohës së tij në Vincente Calderon dhe ka luajtur tashmë në Kupën e Botës me kombëtaren e tij.

 

Barazo faturën në Meridian Express dhe dhuro për fëmijët SOS Fshatrave

Të tjera