Sport

⚽️Alves befason Juventusin, zgjedh klubin e ri? (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 14:29 | 17 May 2017
Dani Alves mund të largohet nga Juventus.

Dani Alves mund të largohet nga Juventus duke u transferuar në Premierligë.

Mbrojtësi brazilian ka zgjuar interesim nga Tottenham dhe Manchester City, raportojnë mediat angleze.

Alves ka shkëlqyer gjatë këtij sezoni tek Juventus, përcjell “lajmi.net”.

Por, ai mund të vendos të largohet nga Torino duke e vazhduar karrierën në Premierligë.

 

Etiketa:
Rritje e frikshme e kërkesave për kompensim të dëmeve të lehta

Të tjera