Sport

⚽️A do të luajë Bale në finalen e Ligës së Kampionëve? Vjen konfirmimi i madh

Autori: Gazeta inFokus 18:03 | 15 May 2017

Gareth Bale do të luajë nga minuta e parë ndaj Juventusit.

Sipas mediave spanjolle, uellsiani po bën gjithçka që të kthehet me kohë për finalen e Ligës së Kampionëve.

Gjendja e tij është përmirësuar dhe ai besohet që do të jetë në 100%-shin e tij për sfidën ndaj italianëve, përcjellë “Lajmi.net”.

Trajneri Zinedine Zidane pritet ta inkuadrojë nga minuta e parë, ani pse Isco ka treguar formë të jashtëzakonshme këtë sezon.

Juventus-Real Madrid zhvillohet më 3 qershor në vendlindjen e Bale, në Uells.

Rëndësia e shkathtësive kompjuterike për studime

Të tjera