Sport

⚽️ Shaqiri pozon me orën që kushton 30 mijë euro (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 18:11 | 13 May 2017
Xherdan Shaqiri është futbollisti më i paguar shqiptar në botë.

Të ardhurat e mëdha te Stoke, i krijojnë atij mundësi që të mos kursejë në asgjë.

Ish anëtari i Interit dhe Bayern Munich, së fundi ka vendosur të pozojë me orën e tij të shtrenjtë, e firmës ‘Hublot’.

Shaqiri ka marrëveshje me kompaninë e njohur të orëve ‘Hublot’ dhe kështu shpesh herë e shikojmë atë teksa bartë orët luksoze të kësaj kompanie.

E fundit është para ndeshjes Bournemouth – Stoke, ku çmimi i orës është 30 mijë euro.

 

Etiketa:
Intervistë me Prof. Dr. Vasil Iliev – Prolapsi i organeve gjenitale tek gratë

Të tjera