Sport

⚽️ Prishtina e nderon Fadil Vokrrin (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 17:06 | 26 April 2017

Klubi i futsallit FC Prishtina e ka nderuar kryetarin e Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrrin, përcjellë Gazetaolle.com.

Drejtori i këtij klubi, Fatos Dili përmes një postimi në rrjetin social ‘Facebook’ ka zbuluar se është takuar me njeriun e parë të futbollit kosovar me ç’rast ia ka dorëzuar një fanellë me inicialet ‘FV’.

Dili njofton se Vokrri e ka ndihmuar klubin e tij që në hapat e parë të themelimit. /Gazetaolle.com

-Advertisement-

Capture

 Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Etiketa:
BËHUNI PJESË E GARËS KREATIVE!

Të tjera