Sport

⚽️ Neymar ka një kërkesë interesante për Messin

Autori: Gazeta inFokus 13:32 | 11 May 2017

Ylli i Barcelonës, Neymar ka thënë se është koha që Lionel Messi të vazhdoj kontratën e tij me skuadrën

Jo shumë klube mund të përballojë shërbimet e Messit, por marrëveshja e tij përfundon vitin e ardhshëm, Neymar beson se kjo është e rëndësishme që klubi të fillojnë të veprojnë në lidhje me çështjen në fjalë dhe të zgjasë marrëveshjen.

“Unë kam qenë këtu me Leo për katër vjet, dhe unë jam mësuar çdo ditë: si për të goditur topin, si të jetë vigjilent gjatë ndeshjeve. Messi është nga një planet tjetër “, tha Neymar për bein Sports . “Ai është një idhull dhe një mik me të cilin kam fat për të trajnuar çdo ditë me të”.

“Unë shpresoj se ai rinovon, dhe se njerëzit në Barca duhet për të punuar në mënyrë Leo mund të vazhdojë me ne.”

Intervistë me Prof. Dr. Vasil Iliev – Prolapsi i organeve gjenitale tek gratë

Të tjera