Sport

⚽️ Morientes: Juventus – Real Madrid, ky ekip do të fitojë 1:0 me gol nga penalltia që nuk ekziston (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 15:31 | 11 May 2017
Fernando Morientes ka bërë një parashikim interesant për finalen e Ligës së Kampionëve mes Juventusit dhe Real Madridit.

Fernando Morientes pret fitoren e Real Madridit ndaj Juventusit në finalen e Ligës së Kampionëve.

Por, ish sulmuesi i “Los Blancos” ka bërë një parashikim interesant për ballafaqimin në Cardiff. “1:0 për Real Madridin”, deklaroi Morientes për mediat spanjolle, përcjell “lajmi.net”.

“Goli i vetëm nga penalltia që nuk ekziston e fituar nga Bale”, theksoi ai.

 

Artmotion platforma më e pasur sportive në shqiptari

Të tjera