Sport

⚽️ Milan transferon një super mesfushor

Autori: Gazeta inFokus 14:04 | 13 May 2017

Milan ka punuar gjatë ditëve të fundit për të afruar talentin e Atalantës, Franck Kessie, teksa mësohet se marrëveshja me është pranë, por duhet bindur klubi i tij, që nuk heq dorë nga kërkesa prej 28 milionë eurosh për 20-vjeçarin.

Atalanta ka dhe një marrëveshje me Romën, por kryeqytetasit ende nuk kanë mundur të bindin lojtarin dhe transferimi i tij mbetet i komplikuar, po kuqezinjtë duket se janë favoritë.

Etiketa:
UNICEF-i dhe Devolli Corporation bashkojnë forcat për fëmijët dhe të rinjtë

Të tjera